Подія відбулася 30 грудня. У заході взяли участь заступник начальника відділу протидії кіберзлочинам Андрій Тютенко та тимчасово виконуючий обов’язки директора Черкаського державного бізнес-коледжу Олег Куклін. Відтепер сторони взаємодіятимуть з питань протидії кіберзлочинності в Україні та у працевлаштуванні здобувачів вищої освіти даного закладу. Інформують у нацполіції Черкащини.

Меморандум про співпрацю було укладено між Департаментом кіберполіції та Черкаським державним бізнес-коледжом. на базі якого проводиться навчання студентів за напрямком «комп’ютерна інженерія».

Підписання меморандуму дає змогу студентам бізнес-коледжу проходити навчальну практику в підрозділі кіберполіції та можливість подальшого працевлаштування.  В свою чергу представники кіберполіції будуть залучатися до навчальних лекцій, проводити роз’яснювальну роботу з кібербезпеки та безпечного використання інтернет мережі.

Все це сприятиме підвищенню практичних навичок студентів з реагування на інциденти у сфері кібербезпеки, кібероборони та кіберзахисту, та дозволить в подальшому долучитися до лав кіберполіції України.