На центральному телеканалі “XSPORT.ua” показали документальний фільм про перегони, які цьогоріч у жовтні проходили на аеропорту в Черкасах. Йдеться про завершальний етап із ралі на серійних авто “Аeroring Cup-2018”, який організовував Автомобільний клуб “Черкаси”.

Над монтажем фільму працювали майже місяць. І нещодавно 40-хвилинний огляд побачила вся Україна, повідомляє сайт “Vikka.ua”.

Організатор перегонів Андрій Яроменко розповідає, що на початку року клуб  поставив перед собою високу планку – провести у місті чотири етапи виключно черкаського кубку “Аeroring Cup”.

Кубок відбувався в рамках Трофея Автомобільної федерації з ралі на серійних автомобілях, За перемогу боролися пілоти з різних міст країни.

“Ми замахнулися не лише на такий насичений ралійний сезон, а й на те, щоб кожен етап завершувався якісно відзнятим фільмом. Тож ми маємо огляди із перших двох етапів, кожен – по півгодини. Під час третього етапу ми пішли ще далі і організували пряму трансляцію ралі на телеканалі “XSPORT.ua”. У жовтні в нас відбувався завершальний етап кубку, тож ми домовилися зі знімальною групою, що це буде повноцінний огляд перегонів аж на 40 хвилин”, − каже Андрій Яроменко.

Він також повідомив, що цим фільмом сезон для учасників кубку ще не завершується. На них чекає офіційне нагородження у столиці наприкінці грудня.

Ралли на серийных автомобилях «AERORING RALLY», 6-7.10. 2018, Черкассы

🏆 Дорогие друзья! Представляем Вашему вниманию последнюю премьеру в этом гоночном сезоне! Обзор «AERORING RALLY» – финального этапа Национальной серии соревнований по ралли на серийных автомобилях «AERORING CUP 2018».👨‍👩‍👧‍👦 Команда «AERORING» искренне благодарит всех участников, зрителей и болельщиков за то, что были с нами все эти четыре этапа! Они были насыщенными, интересными и наполненными самыми яркими эмоциями. А память о них останется не только в этих видео обзорах, но и в наших сердцах.🏁 Вместе с Вами мы создали прекрасный проект, который объединял нас весь год. И доказали, что автомобильный спорт может быть доступен любому желающему – независимо от его опыта и бюджета. Потому что нет ничего невозможного для тех, кто верит в свою мечту!

Geplaatst door Ралли на серийных автомобилях «Aeroring» op Woensdag 7 november 2018