Колектив ПАТ «Черкасиобленерго» привітав захисників Збройних Сил України з прийдешнім Новим 2023 роком. Також до привітань долучився народний депутат України Сергій Нагорняк, який вже давно підтримує колектив Товариства та спільно з ними в співпраці підтримує наших захисників. Насамперед подякували за стійкість духу та незламність сили волі у боротьбі з російським ворогом. За словами голови правління Товариства Олега Самчука буквально з перших днів повномаштабного вторгнення агресора енергетики стали підтримкою наших воїнів та всіляко допомагали.

– Рік, що минає видався надскладним для кожного з нас. Але незважаючи ні на що ми вистояли і витримали. Не втратили віри та мужності. Все це завдяки незламності та нездоланності наших міцних захисників – Збройних Сил України. Тож на знак вдячності спільними зусилями вдалося придбати та передати понад дві тисячі подарунків з найнеобхіднішим. Також до привітань та слів вдячності нашим воїнам-захистникам долучилися і діти наших енергетиків. Вони створили силенну кількість малюнків, які теж попрямували нашим захисникам,- зазначив голова правління ПАТ «Черкасиобленерго» Олег Самчук.

Народний депутат України Сергій Нагорняк особисто передав подарунки захисникам.

– Наші ЗСУ мають щоразу відчувати нашу підтримку. Для них це вкрай важливо! Новорічні подарунки для 42 стрілецького батальйону, та малюнки від дітей наших енергетиків, добросовісно довіз і передав хлопцям. Дякую за постійну допомогу команді Черкасиобленерго, які щоразу допомагають нашим ЗСУ! Вітаю наших військових з наступаючим Новим Роком! Бажаю такої бажаної всім нам перемоги!- сказав Сергій Нагорняк.

blank

– Для кожного з нас найголовнішою цінністю стала якнайшвидша перемога, незалежність та свобода нашого народу, яку Ви виборюєте щодня. Щиро дякуємо кожному воїнові за те, що ми маємо можливість жити на власній землі,- наостанок підсумував голова правління ПАТ «Черкасиобленерго» Олег Самчук.

Колектив ПАТ «Черкасиобленерго» вітає кожного захисника та захисницю з прийдешнім Новим роком. Бажає Вам міцного здоров’я, витримки та якнайшвидшого мирного неба над усією Україною! Ми пишаємося нашою великою нацією та щиро дякуємо українським героям за можливість прокидатися вранці з надією на світле майбутнє.

Віримо в ЗСУ! Віримо в Перемогу! З прийдешнім Новим роком! З повагою колектив ПАТ «Черкасиобленерго»!