Побутовий непотріб, який деякі черкасці викидають на зупинках громадського транспорту, засмічує міське середовище та додає клопоту комунальникам. Про це розповіли працівники комунального підприємства «ЧЕЛУАШ», яке у Черкасах відповідальне за чистоту на зупинках громадського транспорту.

– Деякі підприємці несанкціоновано вивозять своє сміття на зупинки громадського транспорту. Таке, наприклад, щодня спостерігаємо на перехресті Смілянської та Надпільної. Щоранку на зупинці з’являється близько 6-7 пакетів побутового сміття. Подібна ситуація і на бульварі Шевченка, – розповідає директор КП «ЧЕЛУАШ» Олексій Мельник.

Окрема проблема – зупинки поблизу лісових масивів. Із настанням теплої пори року чимало черкасців люблять виходити на пікніки у Соснівку. Натомість, якщо й прибирають після себе місця відпочинку, пакети зі сміттям залишають на зупинках громадського транспорту – в урнах або поблизу них. Робити цього не потрібно, пояснює головний інженер КП «ЧЕЛУАШ» Руслан Батир.

– Пакети розривають безпритульні тварини, сміття розлітається навколо, це створює антисанітарію та безлад. Аби цього уникнути, необхідно, щоб громадяни викидали своє сміття, зібране після відпочинку, у спеціальні контейнери, – говорить Руслан Батир.

Усього КП «ЧЕЛУАШ» прибирає близько 400 зупинок. На цих роботах задіяно 45 осіб.