Працівники КП «ЧЕЛУАШ» розчищають основні дороги і тротуари міста від снігу, посипають протиожеледною сумішшю. Інформує пресслудба Черкаської міської ради.


З настанням справжньої зимової погоди комунальники Черкас значні зусилля  спрямовують на очищення доріг від снігу і льоду. За словами в.о.директора КП «ЧЕЛУАШ» Олександра Гуленка, аби своєчасно забезпечити благоустрій міста та безпеку руху, на вулицях нині працює майже 120 комунальників.

«Три спеціальних машини прибирають дороги та посипають протиожеледною сумішшю основні магістралі міста, – розповідає Олександр Гуленко. – Зокрема, вулиці 30 років Перемоги, Сумгаїтську, Онопрієнка, Лісову Просіку, Чехова, Оборонну, Дашковича, Байди Вишневецького, Театральну площу, перехрестя Черкас.

Бригади комунальників розчищають від снігу й льоду пішохідні переходи, мости, сходи, спуски та зупинки громадського транспорту в місті. Оскільки погода нестійка і ближчими днями очікується дощ, окрему увагу приділяємо решіткам мереж зливової каналізації.

На дорогах зберігається ожеледиця, тому просимо людей бути максимально обережними, дотримуватися правил дорожнього руху та власної безпеки, особливо темної пори доби».

Нагадаємо, згідно з Правилами благоустрою, які діють у Черкасах, прибирати сніг на тротуарах поблизу магазинів, офісів, закладів харчування  та інших установ мають їхні власники.