У Черкасах жінка намагалася під верхнім одягом непомітно винести товар із супермаркету. Про це повідомляє Управління поліції охорони в Черкаській області.

Близько тринадцятої години на пульт централізованого спостереження Управління поліції охорони в Черкаській області надійшов сигнал «тривога» з супермаркету по вулиці Припортова.

За вказаною адресою негайно прибув наряд реагування. До поліцейських звернувся охоронник торгового закладу та вказав на жінку, що намагалася винести неоплачений товар за межі каси. Під курткою вона приховала куряче філе, засоби догляду за волоссям та картридж на загальну суму близько 400 гривень.

У ході перевірки встановлено особу – нею виявилася 37-річна місцева жителька. Що спонукало жінку на такий «подвиг», залишається здогадкою.

Для любителів «легкої наживи» нагадуємо, що відповідно до статті 51 КУпАП крадіжка чужого майна вважається дрібною, якщо вартість такого майна на момент здійснення правопорушення не перевищує 0,2 неоподатковуваного мінімуму доходів громадян, тобто – 227 гривень. Та якщо вартість викраденого майна перевищує 227 гривень, настає кримінальна відповідальність. Відповідно до статті 185 Кримінального кодексу України таємне викрадення чужого майна карається штрафом від однієї тисячі до трьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадськими роботами на строк від вісімдесяти до двохсот сорока годин, або виправними роботами на строк до двох років, або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до п’яти років.