В четвер, 9-го вересня вихованці Черкаського фізико-математичного ліцею на власні очі побачили, як ухвалюються закони під куполом парламенту. Візит відбувся за ініціативи народного депутата Роксолани Підласої.

20 школярів, які приїхали на екскурсію визначили за результатами міських, обласних олімпіад та спортивних змагань.

Учням, крім участі в засіданні, провели лекцію про історію українського парламентаризму, показали кулуари парламенту та ложу преси. Також школярі поспілкувалися з народною депутаткою Роксоланою Підласою родом з Черкащини.“Сьогодні ви ліцеїсти, а завтра – видатні вчені, винахідники, економісти і управлінці державного рівня. Впевнена, що за пять-десять років саме ви займете депутатські крісла в Верховній Раді і будуватимете Україну майбутнього: комфортну, економічно самодостатню і сильну країну щасливих людей. Переконана, що вам це вдасться”, – наголосила Роксолана Підласа.

Такі візити для учнів – розповсюджена практика в світі. Їхня мета – зробити діяльність державних установ прозорою та залучити до процесу державотворення всіх представників громадянського суспільства. Особливий акцент робиться саме на молоде покоління, адже воно й будуватиме Україну майбутнього.