В рамках міжнародного проєкту FOREST RECOVERY, який започаткувало ДП “Ліси України”, лісівники Черкащини відзначають громади, з якими вдалось врятувати самосійні ліси чи збільшити землі для створення нових лісів. Про це інформує Центральний лісовий офіс.

Так, лісівники філії “Уманське лісове господарство” вручили міжнародний диплом FOREST RECOVERY Тальнівській міській територіальній громаді.

Завдяки співпраці з громадою врятовано 46,6 га самосійних лісів. Тепер ці ліси перебувають під належною охороною лісівників.

З нагоди вручення диплому лісівники та представники громади садили ліс. Висаджували сіянці дуба звичайного у Потаському лісництві.

“Самосійні ліси не мають юридичного статусу, тобто не охороняються законом. Ми, як громада, яка вболіває за здорову екологію і правильне використання наших земель розуміємо, що ці ліси потрібно охороняти, інакше їх можуть знищити. Ми вважаємо, що найкраще з цим впораються лісівники. А сьогодні ми ще й висаджували ліс всі разом. Тож ми сприяємо не тільки збереженню лісів, а й примножуємо їх”, – зазначає голова Тальнівської міської територіальної громади Василь Сідько.