Учора у Черкасах на виконкомі було проголосовано рішення, що викликало подив чи навіть більше, обурення у більшості містян.

Відтепер за бюджетний кошт вітатимуть листівками ювілярів на 50-річчя та та кожні наступні 5 років. За підрахунками, лише у цьому році на листівки та конверти має бути витрачено 108 тисяч гривень.

Популістичним вважає дане рішення очільниця департаменту фінансової політики Наталія Джуган.

«Питання вже піднімалося, департамент був категорично проти. Це  популістичне рішення, на яке марно використовують кошти громади.» – зазначила Джуган на виконкомі. А у «Фейсбуці» висловилася більш відверто: «Видно вибори незабаром! Блін! Немає слів…»

«Я особисто вважаю, що пробите дно. Дно популізму і розтринькування бюджетних коштів. – висловив свою думку щодо даного рішення депутат Олександр Згіблов. – Наша фракція Партії вільних демократів була однією з тих, хто не підтримував рішення про бюджет на 2018 рік, бо там закладали кошти на придбання грамот і рамочек. Тоді на сесію прийшли люди в чорному від Національного Корпусу і змусили проголосували депутатів за бюджет. Нажаль “дрогнули” і депутати від «Свободи». Тепер їхні члени виконкому проголосували за вітальні листівки для ювілярів Черкас. 108 тис на піар.»

Згіблов вважає, що кошти, витрачені на привітання варто було б відправити на ліки онкохворих дітей, або на їх оздоровлення, або на нове медичне обладнання.

З ним солідарна екс-депутатка Наталія Коваленко: «Звертаюсь до тих, хто має відношення до цього рішення: Кращє допоможіть онкохворим дітям – сходіть в онкодиспансер, побачите скільки їх там! Поможіть притулку для дітей, в лікарню дитячу сиротам все необхідне купіть, в Малятко постійно потрібні памперси!»

Проти вітань та проти міських «медальок», що їх вручають до свят у Черкасах висловився громадський діяч Сергій Кузляєв: «На передостанньому засіданні МНСникам дали медальки в футлярі. Та дайте їм по 5 тис. грн і людина сама вирішить куди діти: в кафе з дружиною сходити чи на відпочинок відкласти або ж в банк під депозит.»

«Хотіли витратити гроші на піар, то краще б удосконалили роботу сайту міськради наприклад, а то що при Одаричу було зроблено, на тому все і зупинилося. Мав бути міський портал, а нині сайт як у сільради.» – вважає екс-чиновник Олександр Давиденко.

Більшість містян теж у шоці від рішення виконкому. Хоча зазначають, що це ще не кінець, і жартують, може на Великдень і пасочки від виконкому за бюджетний кошт видавати будуть…

blank

blank

Варвара Горова