“Знайди мене… Знайди той час… Знайди нас…”Напередодні Дня закоханих Чекраський обласний краєзнавчий музей вирішив започаткувати проект життєвої небайдужості до любові людей, яка залишилася на фото. Повідомили у пресслужбі музею.

Відділ етнології зібрав колекцію фотографій, де зафіксовані миті щастя людей. Але, нажаль, про час та людей на фото не відомо нічого, або ми знаємо лиш мізерну інформацію, бо потрапили вони до нас по-різному. Як правило, відвідувачі, які передали нам фото, самі не знають хто на них відображений. А музею, для паспортизації фотографії та для історії вцілому, це ж так важливо. Поштовхом до даного проекту стали факти, коли люди в мережах інтернет рерурсів знаходили на фотографіях рідних, близьких, знайомих та, навіть, самих себе.

І тут виринула думка: «А якщо ці фото хтось ще шукає? Чи чекають ті молодята, які їх загубили та могли б в День закоханих ще раз відчути свої почуття?» Ото ж, просимо уважно придивитися і спробувати впізнати цю та інші пари, які ми плануємо виставляти на нашій сторінці. «Знайди мене…» – то як заклик відшукати в пам’яті закоханих людей із фото. «Знайти час…» – то, при можливості, зорієнтувати нас в часі події та місці. «Знайти нас…» – то для фотографій, де є гурти людей і, можливо, саме хтось з них, чи всі вони вам будуть знайомими.

“Любов не зникає … і на фотографіях. Це точно !!! Вона зникає, коли про неї забувають. Давайте разом переглянемо ці фотографіі і, впізнавши людей на фото, повернемо щасливі миті їх любові через уточненння. А хто ж ці щасливі люди? Дякуємо за допомогу і небайдужість!” – просять звертатися до музею небайдужих.