Сільськогосподарське підприємство  «Урожай» Групи МХП залишається сумлінним платником податків протягом усього періоду своєї діяльності. Так, за 2019 рік до бюджетів різних рівнів «Урожай» сплатив майже 370 млн грн податків. Приблизно 163 млн грн з них – це місцеві податки і платежі, які повернулися у громади 10 районів Черкащини та Київщини. Ще близько 20 млн грн у громади торік  було спрямовано і через діяльність Благодійного фонду «Урожай-громаді», ці кошти було витрачено на різноманітні проєкти та програми на територіях присутності агроіндустріального холдингу МХП.

Трохи більше 205 млн грн становлять загальнодержавні податки і збори. Загалом за 2019 р. підприємства Групи МХП сплатили 4,09 млрд грн податків.

За словами директора ТОВ «НВФ «Урожаю» Олександра Воскобойніка, щороку підприємство не лише сумлінно сплачує податки, а й сума їх постійно збільшується. Це говорить про стабільний розвиток і відповідальність  «Урожаю» перед своїми співробітниками.

blank

–        Якщо ми говоримо про «Урожай» як про сумлінного платника податків усіх рівнів, то це насамперед відповідальність не лише перед кожним співробітником, а й перед громадами та державою загалом, – наголошує Олександр Воскобойнік. – Прозора фінансова діяльність дозволяє нам стабільно розвиватися і залишатися конкурентоспроможними на ринку от уже 18 років.