Сьогодні під стінами Черкаської ОДА з нагоди шостої річниці Революції Гідності активісти розпочали мітинг проти відкриття ринку землі, проти капітуляції та проти інших дій нинішньої влади. Вони написали і зачитали листа Президентові України. Їхні вимоги прокоментував голова Черкаської ОДА Роман Боднар, пише сайт zmi.ck.ua.

У листі вони звернулися з вимогами припинити процес руйнації держави, відведення військ, відмовитись капітуляції, а натомість перейти до Будапештського формату переговорів, відмовитись від ринку продажу землі.

До учасників акції вийшов голова Черкаської ОДА Роман Боднар та прокоментував їх вимоги.

“Я такий самий, як і більшість із вас. Багато закидів сьогодні лунають на адресу президента і я маю вам відповісти на це,- розповів він. Коли мене призначали на посаду, то говорили лише одне, щоб ми діяли по закону і совісті. Я сам прибічник ідеї, що тільки активне громадянське суспільство змусить владу бути ефективною, тому я зараз серед вас. Влада не буде прикриватися у кабінетах, а буде прислуховуватись до громадськості”.

Він також зазначив, коли громада і влада почне активний діалог, то від цього виграють всі.

“Я визнаю, що більшість вимог слушні. Земельна реформа – це набагато серйозніше, ніж продаж землі. Існували сірі схеми, за якими продавали землі. Із 10 млн. земель сільськогосподарського призначення майже 3 млн. продано по тіньових схемах. Щодо продажу земель іноземцям, Президент України це визнав, і це питання буде вирішуватись виключно на народному референдумі”,- розповів Роман Боднар.

Він зазначив, що люди, як власники паїв, мають законне право продавати землю, але будуть продавати по справедливій ціні і по закону.

Він також прокоментував вимоги активістів стосовно капітуляції, зазначивши, що ніякої капітуляції не можливо, є вимоги стратегії. А також зауважив, що якщо якийсь зовнішній агресор спробує посягнути на територіальну цілісність держави, то щоб усі, як сьогодні, так само стали на захист держави.

Крім того, активісти попросили Романа Боднара, щоб завтра у суді по справі Сергієнка, який приходитиме в Городищі, очільник забезпечив чесне правосуддя.