19 листопада Служба автомобільних доріг в Черкаській області уклала договір з ТОВ “Авто-мастерок” на ремонт 12 власних автомобілів. Загальна вартість договору склала 1,2 млн гривень. Таким чином у середньому на ремонт однієї автівки буде витрачено 100 тисяч гривень. Конкретний перелік послуг, що надаватимуться відповідно до договору, а також їхня вартість відсутні, пише “18000”.

ТОВ “Авто-мастерок” належить матері депутата Черкаської міської ради від ВО “Батьківщина”, голови бюджетної комісії Юрія Тренкіна Людмилі Тренкіній. Товариство зареєстроване у будинку, що належить самому депутату за  адресою м. Черкаси, вул. Кривалівська, будинок 111/1.

Відповідно до даних системи порталу Dozorro, це вже шоста угода, укладена між дорожниками та ТОВ “Авто-мастерок” на ремонт автомобілів, загальна вартість яких, починаючи з 2017 року, склала майже 3 млн гривень, що в середньому становить 250 тисяч гривень на один автомобіль.

Крім того, підприємство, починаючи з 2016 року, уклало 13 угод з Головним управлінням національної поліції в Черкаській області вартістю 4,4 млн гривень.

blank

У складі тендерної пропозиції ТОВ “Авто-мастерок” міститься фінансова та бухгалтерська звітність підприємства за останній рік. Відповідно до документів, протягом 2018 – початку 2019 років на підприємстві нібито офіційно працювало від 4 до 7 працівників, включаючи директора, що отримували заробітну плату на рівні мінімальної (3800 – 4200 грн на місяць).

blank

Крім того, відповідно до річної декларації на прибуток, за попередній рік підприємство отримало 3,2 млн гривень доходу та лише 25 тисяч гривень прибутку. Таким чином рентабельність склала менше 1%. Згідно з даними системи 007.org, більше половини офіційного доходу підприємство отримало з бюджету, переважно від ГУНП  у Черкаській області – 1,6 млн гривень. Крім того, близько 600 тисяч підприємство отримало в 2018 році від Служби автомобільних доріг у Черкаській області.

Попри низьку офіційну рентабельність, у 2018 році підприємство завершило будівництво елітної СТО по вулиці Чорновола в Черкасах.

blank