Завдяки оперативній підтримці всіх надійних та впевнених у перемозі громадян, військові з Тальнівщини тепер мають власний транспорт. Вагому суму для підтримки оборонців-земляків перерахував і підприємець Тальнівської громади Володимир Мовчан. Пише видання “Вісті Черкащини“.

Організувала збір коштів для підтримки хлопців тальнівчанка Людмила Проценко, дружина одного із військових, що тримають оборону у Донецькій області.

Як було відомо, нашим захисникам з передової, терміново був потрібен автомобіль для швидкого пересування по бойових позиціях, а також прилад нічного бачення. Тож натепер, зі слів Людмили Володимирівни, транспорт уже придбали. Перефарбовують у відповідний колір і зразу ж відправляють хлопцям.

Жінка розповідає, що військові дуже щасливі. Тепер вони будуть мобільними і зможуть робити більше маневрів для захисту. Військові безмежно дякують кожному, хто долучився до збору коштів. Та переконують, що вони робили все для захисту держави, а тепер, саме завдяки підтримці всіх небайдужих, це їм вдаватиметься в рази швидше.