Міський голова Черкас Анатолій Бондаренко фінансуватиме молодіжні проекти власним коштом. Про це він заявив під час зустрічі з Молодіжною радою міста. Аби унеможливити бюрократичні перепони, на ній же віддав у їхнє розпорядження свою банківську картку, інформує прес-служба Черкаської міськради.

“Сподіваюся, що молодіжна рада стала рушієм хороших змін у нашому місті. Навколо премій міського голови є чимало спекуляцій та розмов. Тож пропоную використовувати її для втілення корисних громаді проектів”, – відзначив Бондаренко.

Натомість голова Черкаської Молодіжної Ради Володимир Панченко зауважив, що розподілятиме ці кошти спеціальна комісія шляхом конкурсу проектів. Брати участь у ньому зможе будь-хто з молоді.

Найближчим часом буде оприлюднене оприлюднити конкурсне Положення, де чітко будуть прописані правила та критерії подачі проектів. За всі використані кошти публічно звітуватимуть.

Утім, у цій ситуації цікаво інше – за що збирається жити сам міський голова Черкас? Як мер він не може мати жодного бізнесу. Звісно, його дружина Валерія Бондаренко за рік у декреті цьогоріч задекларувала більше мільйона прибутку. Однак Анатолій Васильович на сесіях міськради, під час голосування за його преміювання у 400%, прозоро натякав, що зарплати у кільканадцять тисяч при постійних відрядженнях і відсутності службового автомобіля йому не вистачає.

“Це соромно. Зарплата не може бути 13 тисяч. Автомобіля немає, водія немає, бензину немає. А як тоді виконувати службові обов’язки? На відрядження теж коштів немає, депутати зняли”, – якось публічно поскаржився мер.

Аж тут такий поворот! То як, же, Анатолію Васильовичу, жити зовсім без зарплати, якщо 13 тисяч раніше для вас було мало? Поділіться рецептом! Переконані, чимало черкащан спробують повторити ваш передовий досвід, бо зарплата навіть у 13 тисяч їм тільки в снах сниться.

Варвара Горова