В Естонії бзапускають застосунок mRiik на базу українського “Дія”. Про це інформують в Мінцифри.

Команда Мінцифри презентувала оновлення екосистеми Дії під час заходу Diia Reels, який відбувся в рамках Всесвітнього економічного форуму. На заході Михайло Федоров разом із віцеканцлером з цифрового розвитку Луукасом Крістіяном Ільвесом презентували естонський застосунок mRiik, який є аналогом української Дії.

Естонія вже давно обмінюється досвідом і будує спільні технологічні рішення з іншими країнами. І Україна готова допомагати у впровадженні та розбудові цифрових сервісів та діджитал-інструментів в Естонії та у всьому світі.

Під час співпраці з естонськими колегами команда Дії поділилася кодом застосунку та підходами до UX/UI дизайну. З лютого mRiik буде доступний для тестувальників, а повноцінний запуск планується у середині цього року. Завдяки єдиній національній мобільній платформі Естонія зможе заощадити на витратах на розробку в майбутньому.

Також Міністр розповів про цифрову стійкість України та цифрову трансформацію під час повномасштабної війни. Тож ми продовжуємо створювати зручний сервіс для українців та країн-партнерів, які готові переймати наш досвід.