Сьогодні, 18 червня, відбулася традиційна зустріч міського голови Олександра Тищенка з гордістю та майбутнім Монастирищенської громади – випускниками загальноосвітніх навчальних закладів, які нагороджені золотими та срібними медалями. Цього року їх 28 (26 золотих та 2 срібні) – це переможці олімпіад, різноманітних творчих та інтелектуальних конкурсів, змагань. Інформують на сторінці громади.

Медалістів привітав міський голова Олександр Тищенко. Під час привітання звучали слова про те, що відзнаки – це результат важкої праці, самовдосконалення та віри у свої сили, а майбутня кар’єра та успіхи будуть побудовані на цих фундаментальних знаннях і досвіді.

blank

«Ці нагороди – показник знань нашої молоді, уваги та піклування батьків, роботи педагогів та загалом усієї освітянської галузі громади. Безумовно, ми покладаємо на таких дітей великі надії, адже вони майбутнє нашої громади, – сказав міський голова Олександр Тищенко. – Будьте активними, здобувайте нові знання, наполегливо працюйте над собою, будуйте великі плани на життя, і досягайте поставлених цілей! Нашій громаді потрібні ваші успіхи, ваш оптимізм, віра в майбутнє і прагнення до кращого».

blank

Міський голова вручив медалі, привітав випускників квітами та пам’ятними подарунками, побажав легкої долі, гарного життєвого вибору та мирного неба.