На спільній нараді представників обласної, міської влади та громадськості міський голова Черкас Анатолій Бондаренко повідомив про те, що обласний центр готовий узяти участь у співфінансуванні робіт із реконструкції та благоустрою Театральної площі в центрі Черкас. Для цього з міського бюджету виділяють 8 млн грн. Повідомили у міській раді.

За словами Анатолія Бондаренка, це вже не перша субвенція на відновлення Черкаського драматичного театру ім. Т. Шевченка після пожежі.

– Незважаючи на те, що Черкаський драматичний театр імені Тараса Шевченка – заклад обласного підпорядкування, місто ніколи не стояло осторонь його проблем і потреб. Свого часу на ремонт самої будівлі театру після пожежі з міського бюджету виділили 5 мільйонів гривень. Тепер, коли справа дійшла до реконструкції самої площі, ми також готові взяти участь у співфінансуванні. Головне, щоб концепція самої площі не тільки відповідала загальному ансамблю, а й виконувала рекреаційну функцію. Тривалий час територія навколо Драматичного театру була лише транзитною. Нині ж вона має поєднати у собі і відпочинкову зону, і громадський простір, – наголосив Анатолій Бондаренко.