Юрій Коваль закінчив Київський політехнічний інститут за спеціальністю «Інженер-дослідник». Після закінчення інституту він понад 5 років працював інженером-технологом в ТОВ Монастирищенська виробничо- впроваджувальна фірма «Енергетик», але згодом після звільнення вирішив реалізувати свої знання, навички та вміння започаткувавши власну справу.

«До цього я йшов давно, ще з дитинства. Цікавився електронікою, новими технологіями, відвідував гурток радіотехніки і вже тоді конструював і створював нові прилади і механізми. Зараз я можу конструювати та розробляти майже будь-яке обладнання, ремонтувати та налагоджувати будь-яку техніку та електроніку»,- розповідає  Юрій.

На розгляд комісії Монастирищенської районної філіі Черкаського обласного центру зайнятості з питань здійснення виплати одноразової допомоги по безробіттю для організації підприємницької діяльності, Юрій подав бізнес-план на тему: «Надання послуг по ремонту комп’ютерної, побутової техніки та мобільних телефонів».

Цей вид підприємницької діяльності є перспективним, беручи до уваги збільшення впливу сучасної електроніки на життя населення та проведене опитування, результати якого викладені у бізнес-плані.

На сьогодні, Юрій є одним із найуспішніших місцевих підприємців, які надають послуги у сфері ремонту електроніки та техніки.

Монастирищенська районна філія ОЦЗ