На замовлення Служби автомобільних доріг у Черкаській області підрядні організації продовжують роботи з ліквідації ямковості та деформацій дорожнього покриття на дорогах державного значення. Повідомляють у пресслужбі САД.

Роботи з ямкового ремонту на дорогах Черкащини проводяться гарячою асфальтобетонною сумішшю, влаштовується вирівнюючий шар асфальтобетону, а також струменевим методом.

Минулого тижня роботи проводилися на автодорогах М-05 Київ – Одеса, М-12 Стрий – Тернопіль – Кропивницький – Знам’янка, Н-01 Київ – Знам’янка, Н-02 /М-06/ — Кременець — Біла Церква — Ржищів — Канів — Софіївка, Н-16 Золотоноша – Черкаси – Сміла – Умань, Р-10 /Р-09/ – Черкаси – Чигирин – Кременчук, Р-71 Одеса – Іванівка – Ананьїв – Піщана – Хащувате – Колодисте – Рижавка – /М-05/

Окрім ямкового ремонту, на автодорогах державного значення проводяться роботи з прибирання сміття та вирубки порослі у смугах відведення, планування узбіччя, очистка водопропускних труб, ремонт бар’єрного огородження, прибирання автопавільйонів громадського транспорту, встановлення нових дорожніх знаків та інші роботи.

Роботи з ліквідації ямковості – це тимчасовий вимушений захід, який застосовується для усунення деформацій покриття, для забезпечення безпечного руху автотранспорту та захисту дорожнього одягу від подальшого руйнування.