Під натиском холодного північного антициклону атмосферні фронти покидають наш регіон. Із припиненням опадів посилюються морози вночі до 5-10º, вдень 1-6º.

Звертаємо вашу увагу, що в кінці робочого тижня зима проявить себе у повній силі. Із північними вітрами у наш край продовжує надходити арктичний холод із акваторії Карського моря. Найбільше похолодання очікується 30 листопада, коли на фоні високого атмосферного тиску температура вночі 10-15º морозу, вдень 2-7°. Середньодобова температура 9º морозу саме на 9º буде холодніше норми і більше відповідатиме найхолоднішому періоду зими середині січня – початку лютого. 

Холодна погода значно ускладнить життєзабезпеченість населення, роботу об’єктів енергетики, зв’язку, транспорту, комунальних служб.

У дітей терморегуляція організму ще не повністю налаштована, а в літніх людей і при деяких хворобах ця функція буває порушена. Ці категорії людей більш схильні до переохолодження та обморожень. Якщо дитина у мороз гуляє на вулиці, їй бажано кожні 15-20 хвилин повертатися в тепло і зігріватися.