В рамках акції «Безпечне житло» рятувальники Черкащини продовжують інформаційно – роз`яснювальну роботу серед громадян щодо безпечної поведінки в опалювальний період. Повідомляють в управлінні ДСНС Черкащини.

15 листопада профілактичні рейди житловим сектором відбулися у Черкаському, Корсунь-Шевченківському та Чорнобаївському районах області.

Основний акцент під час відпрацювань учасники рейду зробили на безпеці в побуті під час використання електрообігрівальних приладів та пічного опалення. Спілкуючись із господарями приватних домоволодінь, рятувальники вкотре наголосили ретельно стежити за приладами обігріву, не залишати їх без нагляду та не доручати догляд за ними малолітнім дітям.

Також фахівці Служби порятунку вказали господарям осель на існуючі недоліки в приладах опалення, надали рекомендації щодо їх усунення та розповіли як діяти у разі виникнення пожежі.

По завершенню кожного заходу, співробітники ДСНС вручили громадянам листівки з правилами безпеки в побуті та розмістили їх на інформаційних куточках адмінбудівель і інформаційних дошках населених пунктів.