Служба зайнятості не стоїть осторонь від реформ, які відбуваються в країні. На сьогодні йде процес реорганізації служби зайнятості. Цей процес проводиться з метою перетворення Служби у сучасну сервісну установу з високим рівнем довіри клієнтів, соціальних партнерів та громадськості, інформують в ОЦЗ.

Нині вже впроваджено «Електронний кабінет роботодавця», «Електронний кабінет безробітного», що дозволяє отримувати швидкий доступ до послуг Служби, а також використовується «електронна черга» для безробітних, тобто сервіс, за допомогою якого кожен бажаючий може самостійно, не витрачаючи зайвого часу, записатись на індивідуальний прийом до фахівця будь-якого центру зайнятості України.

Черкаська обласна служба зайнятості бере участь у впровадженні пілотного проекту щодо реорганізації базових центрів зайнятості. На цей час відповідно до рішень і положень Державної служби зайнятості (Центрального апарату) Ватутінський міський, Драбівський, Катеринопільський, Кам´янський, Корсунь-Шевченківський, Тальнівський та Чорнобаївський районні центри зайнятості реорганізовано у відповідні філії та приєднані до Черкаського обласного центру зайнятості. Найближчим часом проведення реорганізації заплановано у Городищенському, Жашківському, Лисянському, Монастирищенському, Христинівському, Чигиринському та Шполянському районних центрах зайнятості.

Реорганізація передбачає передачу адміністративно-господарських функцій з базового на регіональний рівень, що призведе до збільшення чисельності працівників, які надають послуги за рахунок зменшення адміністративно-господарського персоналу. У новоутворених філіях функції будуть розширені та спрямовані на посилення співпраці з клієнтами Служби. Водночас адміністративно-господарські функції, які раніше виконувалися на місцях, тепер будуть здійснюватися на обласному рівні.

Ключовим принципом реорганізації Служби є створення соціальної сервісної служби для клієнтів: роботодавцям – це якісний та швидкий добір кваліфікованих працівників, безробітним та шукачам роботи – сервісна підтримка сприяння їх зайнятості та розвитку професійної кар’єри.

Згідно з пріоритетами державної соціальної політики і світовим досвідом в роботі фахівців і надалі буде використовуватися клієнтоорієнтований підхід та рекрутингові засади, забезпечуватися широка доступність послуг, зокрема, шляхом використання інформаційно-комунікаційних технологій, активізовано профорієнтаційну роботу з молоддю.

Сервісний функціонал Служби буде розширено шляхом надання роботодавцям можливості отримання послуги з оформлення дозволу на застосування праці кваліфікованого іноземного фахівця у електронному вигляді, за допомогою засобів Автоматизованої системи обліку дозволів на застосування праці іноземців та осіб без громадянства, та із дотриманням вимог Законів України «Про електронний цифровий підпис» і «Про електронні документи та електронний документообіг».

Результатом реорганізації державної служби зайнятості має стати її перетворення у сучасну сервісну установу з високим рівнем довіри клієнтів, соціальних партнерів та громадськості.

За інформацією Черкаської ОДА.