Днями на Черкащині завершилось командно-штабне навчання під керівництвом командувача повітряного командування «Центр». Під час військових навчань підрозділи виконували навчальні завдання в умовах, максимально наближених до бойових. Інформує про це служба зв’язків з громадськістю повітряного командування «Центр», пише сайт Армія.Інфо.

Відпрацьовано комплекс заходів планування бойових дій.  Тренувались управляти підпорядкованими підрозділами під час виконання визначених завдань у складі полку в урбанізованій місцевості, у будь-яких погодних умовах вдень та вночі,  в умовах застосування противником засобів радіоелектронної боротьби, безпілотних літальних апаратів, протидії місцевого населення та дій диверсійно-розвідувальних груп (незаконних збройних формувань).

За задумом навчань, обов’язковим елементом  стало умовне знищення повітряних ворожих суден, організація поповнення запасів, евакуація поранених, надання швидкої медичної допомоги.

blank

Практичні заходи з залученням авіації  та безпілотних літальних апаратів створили реальні умови ведення бойових дій  під час виконання завдань протиповітряної оборони  визначених військ (сил), об’єктів.

За результатами проведення командно-штабного навчання особовий склад набув визначених спроможностей  на перспективу відповідно до планувальних процедур та управління військами за стандартами НАТО.

blank

blank

blank