На 196-му виборчому округу на Черкащині зняв свою кандидатуру з парламентських виборів громадський активіст Олег Собченко.

У своєму зверненні на Фейсбук він закликав менш рейтингових кандидатів наслідувати його приклад, щоб не допустити реваншу проросійських сил на Черкащині. На його думку, на округу таким абсолютно російським є нинішній народний депутат Геннадій Бобов, який балотується вже втретє, та представники партії Ігоря Смешка, Надії Савченко, Опоблоку і Андрій Стріхарський від «Слуги народу».

Крім того, Собченко вже чотири роки добивається правди у справі вбитого журналіста Василя Сергієнка, який викривав афери Бобова. Він зізнався, що його сил замало у боротьбі з одним із найбагатших народних депутатів нині діючого парламенту.

«Якби я збільшив свій результат удвічі, все одно не зміг би боротися з Бобовим за першість. І змушений зняти свою кандидатуру з виборів саме для того, щоб більш рейтингові кандидати продовжували боротьбу проти нього. Бо моя мета – повалення його влади тут на окрузі і притягнення його до відповідальності за те, що він зробив», – заявив Собченко у своєму відеозверненні.

Щодо виборів загалом, Собченко припускає, що «цей парламент буде найбільш проросійським і вкупі з нашим проросійським президентом, вони можуть начудити дуже багато». Він вважає, що в такому разі може бути задіяний один із російських планів – громадянське протистояння всередині країни, тиха капітуляція чи вторгнення. Однак, жоден з них нічого хорошого не несе навіть самим проросійським партіям.

«Коли пакет «Града» падає на село, то однаково горять хати і патріотів, і прихильників ідеї «руского міра», і тих, хто не пішов голосувати. Ми загралися у демократію так, що це можуть стати останні демократичні вибори, якщо Росія переможе. Голосуйте відповідально, не обирайте російське», – закликав Собченко.

Офіційне звернення до виборців та ЗМІ. Прошу поширити.

Geplaatst door Собченко Олег op Zondag 7 juli 2019