У селі на Звенигородщині пенсіонерка на ринку публічно заперечувала російську агресію. У суді вона пояснила це тим, що ЗМІ сформували в неї хибне уявлення про війну, і розкаялась. Про це йдеться у вироку Звенигородському районному суді від 13 липня, пише сайт 18000.

Згідно з матеріалами слідства, у березні в селі Рижанівка (Звенигородський район) на ринку біля від магазину «Продукти» пенсіонерка неодноразово висловлювала публічні заперечення щодо здійснення військовослужбовцями росії збройної агресії проти України.

За це їй інкримінують частину 1 статті 111 ККУ (публічне заперечення громадянином України здійснення збройної агресії проти України).

У суді жінка визнала вину та щиро каялася. Пояснила підтримку росіян тим, що «мала помилкове враження, сформоване під впливом засобів масової інформації».

Портал Судова влада оприлюднив ПІБ обвинуваченої: Швець Тетяна Яківна.

blank

Суд визнав її винною у вчиненні кримінального проступку і призначив покарання у 10 років позбавлення права обіймати посади в органах державної влади, державного управління, місцевого самоврядування чи з надання публічних послуг.