Подих Атлантики вже було відчутно вчора. Уперше за останні п’ять діб максимальна температура повітря вдень по всій області була «плюсова» 0-3°. А сьогодні вранці та першій половині дня по області виникали тумани, що вказує на надходження більш теплих повітряних мас.

Період сухої та морозної погоди на Черкащині закінчився. Одразу два циклони почали руйнувати холодний східний антициклон. Один з них – середземноморський вже пройшов по південних широтах на Азовське море. Інший – атлантичний рухається з Англії на Балтику. Цей північний циклон під назвою «Себастьен» має великі запаси тепла і вологи. Його атмосферні фронти завтра зумовлять на Черкащині густі тумани, а надалі – помірні дощі. Тумани на фоні від’ємних температур можуть місцями зумовити слабку ожеледь та ожеледицю на дорогах. Дощі спостерігатимуться вже на фоні позитивних температур.

Дорожній рух може бути ускладнений туманами та слизькими ділянками доріг. Надходження тепла утворить затримуючі шари в атмосфері, що заважатиме розсіюванню шкідливих викидів.