Протягом січня 2020 року послуги обласної служби зайнятості отримували 1465 безробітних громадян з інвалідністю.

Кількість людей з інвалідністю, які були працевлаштовані за сприянням обласної служби зайнятості, становила 30 осіб. На нові робочі місця з компенсацією витрат роботодавцю єдиного соціального внеску працевлаштовані 2 особи з інвалідністю.

Кількість людей з інвалідністю, залучених до громадських та інших робіт тимчасового характеру становила 17 осіб.

З метою підвищення конкурентоспроможності на ринку праці осіб з інвалідністю, професійне навчання за направленням центрів зайнятості проходило 23 таких безробітних.

Профорієнтація є важливою умовою для професійного самовизначення осіб з інвалідністю. Спеціалісти з профорієнтації здійснюють консультування щодо вибору чи зміни професії, надають рекомендації щодо професійного вибору з урахуванням рекомендацій медико-соціальної експертизи, професійних інтересів, нахилів та здібностей. Профорієнтаційні послуги отримали 1177 безробітних осіб з інвалідністю.

Станом на 1 лютого 2020 року кількість безробітних осіб з інвалідністю становила 1247 осіб, з них 1126 осіб отримували допомогу по безробіттю. Кількість вакансій, на які могли бути працевлаштовані особи з інвалідністю (за інформацією роботодавців), становила 62 одиниці.

Повідомляє Відділ статистики та прогнозування ОЦЗ.