15 липня, заступник Генерального прокурора Олексій Симоненко офіційно представив колективу Черкаської обласної прокуратури нового керівника – Сергія Гриценка. Інформує пресслужба прокуратури Черкащини.


Олексій Симоненко наголосив, що основними завданнями для всіх правоохоронних органів та органів прокуратури, зокрема, в умовах війни є документування та розслідування усіх видів воєнних злочинів, протидія злочинам проти основ національної безпеки, та вказав на необхідність злагодженої та ефективної роботи з цих питань.

Заступник Генерального прокурора зауважив, що новопризначений керівник відомства володіє достатнім досвідом, знаннями, професійними та вольовими якостями для виконання поставлених завдань.

У свою чергу, Сергій Гриценко подякував керівництву Офісу Генерального прокурора за довіру та запевнив, що забезпечить належне виконання роботи на всіх напрямах діяльності, на яких сьогодні акцентує увагу Президент України та Генеральний прокурор. А також зазначив, що робота буде напруженою та успішною.

Довідково: Сергій Миколайович Гриценко народився 4 червня 1973 року в м.Коростень Житомирської області.

Після здобуття освіти у Київському державному університеті ім. Тараса Шевченка, працював юристом АТ «Коростенський фарфор» Житомирської області.

Трудову діяльність в органах прокуратури розпочав у 1997 році з посади стажиста прокуратури м. Житомира. Далі працював помічником прокурора Житомирського району; прокурором відділу нагляду за додержанням і застосуванням законів прокуратури Житомирської області; прокурором Малинського району; Корольовського району м. Житомира; першим заступником прокурора  м. Житомира та заступником прокурора Донецької області; заступником начальника управління нагляду за додержанням законів спецпідрозділами та іншими органами, які ведуть боротьбу з організованою злочинністю і корупцією, Головного управління  процесуального керівництва та нагляду за додержанням законів спецпідрозділами та іншими органами, які ведуть боротьбу з організованою злочинністю і корупцією, у сфері транспорту та у кримінальних провадженнях слідчих органів прокуратури

Генеральної прокуратури України; заступником прокурора Хмельницької області та першим заступника керівника Хмельницької обласної прокуратури.