
Смілянською окружною прокуратурою встановлено, що внаслідок неконтрольованого вивезення сміття в межах Корсунь-Шевченківської об’єднаної територіальної громади утворилось стихійне сміттєзвалище твердих побутових відходів площею понад 0,5 га. Про це інформують у пресслужбі обласної прокуратури.
Попри це, органи місцевого самоврядування, маючи відповідні повноваження, не вживали заходів щодо ліквідації несанкціонованого звалища.
Враховуючи те, що несанкціоновані купи сміття забруднюють довкілля та негативно впливають на людське здоров’я, прокуратура звернулась до суду з позовом.
Наразі прокуратурою забезпечено повне виконання рішення суду та виконавчим комітетом ради несанкціоноване звалище ліквідовано.

КОМЕНТАРІ