Зустріч нардепа від «Солідарності» Ірини Геращенко відбулася з журналістами в Черкасах. Зазначає, що зараз йде мова про очищення, перереєстрацію і реформування партії «Європейська солідарність» на місцях. Про це інформує  «Прочерк».


Сама Ірина Геращенко зауважує, що раніше партійцем не була, але членський квиток «ЄС» таки отримала, бо це команда, яка їй найближча по духу.

– На Черкащині є запит на правоцентристську ідеологію. Двері партії відчинені для всіх черкащан, і партія буде активно розбудовуватися, а я буду куратором по Черкащині, – повідомила Ірина Геращенко. – Безумовно, цінності незмінні – армія, мова, віра.

Нардепка каже, що мали місце кадрові помилки і не тільки, і вони це визнають.

Ірина Геращенко останні роки займалася темою Донбасу, була там 88 разів. Але тепер, за її словами, має натхнення, бажання і усвідомлення важливості розбудови партії. З центру партію не будуватимуть, вона формуватиметься тут, на місцях.

– Зараз чудовий час для очищення партії, – сказала Ірина Володимирівна. І зазначила, що важливий момент влиття свіжої крові.

Водночас і дякує тим, хто лишився з ними, бо, окрім запиту на нові обличчя, важливе і те, що є члени команди, які залишилися вірні ідеям політсили.

До кінця березня будуть проведені партійні збори і на місцях мінятимуть керівництво.