ВП «Черкаська ТЕЦ» ПРАТ «Черкаське хімволокно» повідомляє, що на підприємстві було проведено плановий ремонт теплогенеруючого обладнання станції.

Після завершення ремонтних робіт на паровому котлоагрегаті ст. №9 17 лютого 2020 року були розпочаті пускові операції парового котла. Планові пуски енергетичного обладнання, як правило, виконуються в години мінімального споживання в енергосистемі (ніч), а включення та збільшення навантаження в години максимуму в енергосистемі (ранок). Згідно з програмою пуску та графіком електричного навантаження, котел повинен бути включений в роботу о 08:00 годині 18.02.2020 року, оскільки саме в цей час розпочинається максимум споживання в енергосистемі.

Одним з етапів пускових операцій після проведеного планового ремонту є налаштування запобіжних клапанів котла. Запобіжні клапани налаштовуються на спрацювання при збільшенні тиску в котлі вище 100 атмосфер. Саме такі параметри пари створюють підвищений рівень шуму.

Адміністрація Черкаської ТЕЦ перепрошує за тимчасові незручності, викликані технологічним шумом, та закликає містян із розумінням поставитися до ситуації. Проведений ремонт гарантуватиме подальшу надійність та ефективність експлуатації обладнання.

На сьогодні теплоелектроцентраль працює у штатному режимі та забезпечує безперебійну та надійну подачу теплоносія до об’єктів, що знаходяться в зоні обслуговування підприємства у повному обсязі.