Минулого тижня на Черкащині знову знімали фільм «Чорний ворон». Цього разу знімальна група працювала на залізничній станції Поташ. Кажуть тут збереглися найвідповідніші тому періоду станційні приміщення. Відтворювали події, які відбувалися в Кам’янці. Про це пишуть “Вісті Черкащини“.

– Вчора попали, як гості, на зйомки «Чорного Ворона». Черкащина, залізнична станція, паровоз, велика масовка, творча група та кіношна метушня… Ну, дуже ностальгічно, – повідомляє 5 квітня у Фейсбук директор державного історико-культурного заповідника «Трипільська культура» Владислав Чабанюк. – Зустріли купу-прекупу друзів, які були нами на нашому чорнокозацькому проекті. Та і нових. Ось лише одні з них, що були зо три тижні тому на легедзинській реконструкції. Бідні вінничани мали тимчасово перетворити свого петлюрівського броньовика на «Врага капитала» і начепити на кашкети звьозди. Хочу сказати: картинка фільму буде дуже красива і кіношна.

У зйомках «поташського епізоду» фільму взяли участь і студенти Тальянківського агротехнічного коледжу.

Нагадаємо, у листопаді минулого року зйомки «Чорного ворона» відбувалися в Тальнівському палаці графа Шувалова. Тоді теж в масовці брали участь десятки тальнівчан.

Фільм «Чорний ворон» – екранізацієя однойменного роману-бестселера Василя Шкляра. Картина розповідає про події 100-річної давнини, коли холодноярські повстанці боролися проти червоних окупантів. Очікується, що фільм вийде в прокат у серпні цього року.

Олег Шатайло