На честь Василя Доманицького (1877 – 1910), уродженця Колодистого, на Тальнівщині, у Києві на Відрадному назвали вулицю. Пише видання “Вісті Черкащини“.

«Вулиця запроєктована в 60-х роках XX століття. Називалася на честь генерала Михайла Потапова з 1967 до 2022 року. 8 грудня 2022 року Київська міська рада перейменувала її на честь Василя Доманицького – українського літературознавця, письменника, історика, фольклориста, публіциста, громадсько-політичного діяча», – пишуть у Вікіпедії.

Столичний літератор, професор філології, уродженець сусіднього з Колодистим Гуляйполя, села на Катеринопільщині, Михайло Наєнко називає Василя Доманицького велетнем шевченкознавства та радіє з визнання шанованого земляка.

«Я опублікував кілька досліджень про Василеву наукову діяльність, ініціював відновлення його могили і надмогильного пам’ятного знака, виступав на сумних урочистостях того відновлення і його портрет висить у моєму робочому кабінеті. Під час рашистських обстрілів 10 жовтня в тому кабінеті вибито вікно, але портрет Василя залишився неушкодженим. Тепер він узагалі буде недосяжним для рашистів: вулицю імені Василя Доманицького їм не дістати», – написав вчений у фейсбук.

Зауважимо, генерал танкових військ Михайло Потапов був командувачем 5-ої армії Південно-Західного фронту під час Другої світової війни. З вересня 1941 по квітень 1945 року перебував у німецькому полоні.