За процесуального керівництва Чорнобаївського відділу Золотоніської місцевої прокуратури завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні відносно приватного підприємця, який обвинувачується у привласненні бюджетних коштів і складанні завідомо підроблених офіційних документів під час встановлення металопластикових конструкції у відділі освіти районної державної адміністрації.

Слідством установлено, що підприємець, уклавши договір про закупівлю товарів, робіт і послуг, зобов’язався за замовленням відділу освіти забезпечити постачання та передати у власність замовнику металопластикові конструкції на  загальну суму 50 тис. грн.

При цьому, підприємець, не передавши фактично металопластикові конструкції начальнику відділу освіти, підписав акт приймання-передачі майна та  отримав указані вище грошові кошти, як оплату за поставлені металопластикові конструкції, достовірно знаючи, що вказаний товар до відділу освіти не поставлено.

Наразі обвинувальний акт за ч. 3 ст. 191, ч. 1 ст. 358 КК України  скеровано до суду.

Нагадаємо, відповідно до частини першої статті 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Прес-служба  прокуратури Черкаської області