Стало відомо про нові заходи, які планують провести 18 вересня – на День міста Сміла. Пише сайт Сміла.UA.


День міста проходитиме на чотирьох основних локаціях: центр, Бульвар Бобринського, верхній парк і нижній парк.

На Центральній площі в основному виступатимуть молодіжні команди. Відбудеться обласне свято хореографічного мистецтва. Буде багато спорту: кросфіт, спорт для всіх, бої ММА.

Виступатиме дівочий духовий оркестр, смілянський гурт «Целофанк» та інші, черкаські гурти, які гратимуть модні кавери.

За сприяння ГК «Континентгруп» у Смілі покажуть шоу LЕD-барабанщиків.

Ведучою центрального свята буде 37-річна Світлана Білокінь – київська телеведуча родом із Черкащини, тамада, співачка, учасниця популярних шоу типу «Голос».

На Бульварі Бобринського буде багато мистецьких виставок, діятиме «Подвір’я майстрів», виступатимуть актори театру «Перевесло» і т.ін.

У верхньому парку проведуть дитяче свято, відкриють два активні спортивні майданчики, канатний парк. Там відбудуться показові виступи черкаських спортсменів, виступатимуть наші смілянські спортивні клуби, приїде ляльковий театр і ростові ляльки.

Тим часом у нижньому парку проходитиме «Шкварка-фест», який вестимуть креативні смілянські ведучі Анна Шатна і Руслан Билина.

За підтримки фірми «М’ясокрай» та інших смілянських магазинів та виробників у нижньому парку проводитимуть дегустацію виробів із м’яса, будуть фотозони, майстер-класи з куховаріння, публіку розважатимуть артисти на ходулях, буде фаєр-шоу, розважальна програма, яка закінчиться салютом.

Продаватимуть і дегустуватимуть медові напої від відомої марки.

Концепція «Шкварки-фест» – показати і популяризувати найкращу селянську продукцію, бо як усім відомо, саме у Смілі найсмачніше сало і м’ясо.

Ймовірно, що основним хедлайнером свята буде співачка Tayanna.