У Христинівській районній філії Черкаського обласного центру зайнятості відбувся  семінар з орієнтації на службу в Збройних силах України для 10 безробітних громадян за участю представників районного військового комісаріату, пише “Інфоміст”.

Представники військового комісаріату ознайомили учасників семінару з законодавчими положеннями щодо комплектування Збройних Сил України військовослужбовцями. Крім того, були презентовані вакансії військової частини, що базується в селі Розсішки Христинівського району. Військовослужбовці акцентували увагу присутніх на умовах проходження служби за контрактом, матеріальному та грошовому забезпеченні, соціальних пакетах, що включають якісне безкоштовне медичне обслуговування, харчування, щорічні та додаткові відпустки, а також інші соціальні гарантії визначені законодавством.

“З початку потрібно пройти медичну комісію, тестування з метою виявлення професійних якостей військовослужбовця, таких як: цілеспрямованість, рішучість, дисциплінованість, організаторські здібності та інші. Потім, визначивши рівень підготовки і бажання претендента, видається направлення до тієї чи іншої військової частини з урахуванням кадрових потреб”, – відмітила головний спеціаліст з мобілізаційної роботи Ольга Вусата.

По завершенню всі охочі мали змогу поставити додаткові запитання та проконсультуватися щодо умов та специфіки потенційної роботи з представниками військового комісаріату.