Нещодавно в Канівській міськрайонній філії Черкаського обласного центру зайнятості відбулася презентація навчальних закладів державної служби зайнятості – центрів професійно-технічної освіти. Участь у заході взяли 18 шукачів роботи.

Заступниця начальниці відділу надання соціальних послуг Ольга Бровко презентувала присутнім широкий діапазон освітніх послуг, що надають ЦПТО ДСЗ.

Вона зазначила, що в Україні функціонують 11 центрів професійно-технічної освіти. Такі центри діють в 11 областях – Дніпропетровській, Донецькій, Івано-Франківській, Луганській, Львівській, Одеській, Полтавській, Рівненській, Сумській, Харківській та Херсонській. Професійне навчання здійснюється за  85 робітничими професіями та за 230 напрямами підвищення кваліфікації.

Учасники  заходу ознайомилися з робітничими професіями та курсами за компетенціями, за якими можна пройти навчання в центрах ПТО, переглянули відеопрезентації. Безробітні почули історії успіху випускників Одеського та Харківського центрів – колишніх безробітних Канівської філії Юлії Тікунової та В’ячеслава Шамсутдінова.
«Сучасна навчальна база, досвідчені педагоги, комфортні умови проживання, доброзичлива атмосфера та унікальні можливості для слухачів, а також максимальне сприяння подальшому працевлаштуванню – ось головні «козирі» навчання у центрах професійно-технічної освіти державної служби зайнятості. Приєднуйтеся!» – закликає директорка міськрайонної філії Надія Коломієць.

Повідомляє Канівська міськрайонна філія ОЦЗ.