У Єрківській ОТГ на Катеринопільщині багато талановитих людей. Кожен реалізує свій потенціал по-своєму. Хтось малює, хтось співає, хтось виготовляє ляльки, штучні квіти… Є й потайні таланти. Так, зокрема, невідомий народний умілець прикрасив вулицю Паркову інсталяцією жінки на мітлі, що втаранилась у електроопору. Зі слів єрківчан, освітлення на цій вулиці немає, зате є інсталяція з підсвіткою, що вмикається, коли поблизу фіксується рух. Пише видання “Вісті Черкащини“.

«Це ганьба. Над нами знущаються. Висить уже понад тиждень. У неї ще й пляшки в кишені від вина й горілки. Ми уже й в селищну раду зверталися. Поки не реагують. Вночі страшно. Виглядає, мов вішальник. Одна жінка добряче перелякалася, як уперше серед ночі побачила. Оце наша культура! Ми ще в Європу хочемо!» – скаржаться окремі мешканці.

А тим часом у соцмережах світлина з інсталяцією викликала лише позитивні відгуки. «Підвів навігатор», «Чиясь теща або свекруха не долетіла в гості», «Все, як у нас: права купила, губи накачала, лабутени взула і погнала», «Мене старість вдома не застане», «Хлопці, чия додому не долетіла?», «Дівчатка, хто в аварію потрапив, відгукніться!» – жартують дописувачі.

«Добре, коли в людини усе гаразд з гумором. І собі настрій підняв, і нас розвеселив. Дякую за позитив!» – підсумував один із коментаторів.

Селищний голова Леонід Польовий не знає хто автор цього шедевру. Він вперше про інсталяцію чує і пообіцяв доручити комунальникам зняти її, аби не лякала жінок серед ночі.