Члени виконкому на сьогоднішньому засіданні у Черкаській міській раді проголосували за знесення рекламного щита фірми ПП «Вересень+» в районі Митниці. За їхніми словами, він стояв там незаконно, пише “Вичерпно“.

Він був розташований за адресою вул. Героїв Дніпра, 33. Як повідомила заступниця міського голови Черкас Людмила Бордунос, це — новий білборд, який був встановлений там буквально місяць-півтора тому. Він був перенесений з іншого місця, де розпочалося будівництво. Оскільки жодних дозволів на його встановлення виконком не видавав, було прийнято рішення демонтувати незаконний рекламний щит.

На засідання виконкому прибув і представник фірми ПП «Вересень+». Він зауважив, що і на цей рекламний щит поширюється рішення Вищого адміністративного суду, яким заборонено зносити борди цієї фірми, які розташовані, зокрема, і по бульвару Шевченка.

Однак Людмила Бордунос зауважила, що заборона стосується старого місця розташування борду, оскільки він був перенесений без дозволу, то рішення виконкому цілком законне.

Зрештою, члени виконкому одноголосно проголосували за демонтаж цього рекламного щита.

Нагадаємо, ці рекламні конструкції належать черкаському бізнесмену Сергію Кудактіну.