Історичні катаклізми ХХ століття, пов’язані з воєнними конфліктами в різних куточках планети, не обминули Україну. Війни точилися далеко за її межами, але кров у них проливали сини України, несучи народам миротворчу місію. І найболючіша наша рана – Афганістан, війна в якому розтягнулася майже на десять років.

У ці дні пошанування учасників бойових дій на території інших держав керівник секретаріату Монастирищенської райради Наталія Шамрай, керівник апарату райдержадміністрації Галина Темченко, голова Спілки воїнів – інтернаціоналістів району Леонід Прудиус, воєнні побратими, громадськість вшанували пам’ять монастирищан, які загинули під час виконання військового обов’язку в Афганістані, відвідавши могили та схиливши голови перед подвигом Віктора Корченюка і Григорія Кшемінського.

В селищі Цибулів та селі Терлиця були проведені мітинги-реквієми біля меморіальних дощок на школах, у яких навчалися місцеві герої. Присутні поклали квіти, запалили поминальні свічки та вшанували пам’ять полеглих воїнів хвилиною мовчання.

За повідомленням пресслужби Монастирищенської райради