Наразі наш регіон опинився в улоговині південного циклону, «затиснутий» із заходу та сходу відносно малохмарною антициклональною погодою. Над Черкащиною «завис» хвильовий атмосферний фронт, який сьогодні ввечері та наступної ночі зумовить грозо-зливову небезпечну ситуацію. Враховуючи, що фронт має теплі та холодні ділянки, зливи можуть бути як вночі, так і в денні години. Дуже висока вірогідність того, що локально випадатиме значний дощ. Інформує головний синоптик Черкащини Віталій Постригань.


Завтра атмосферний фронт почне розмиватись, тому зливи з грозами набудуть локального та короткочасного характеру. При цьому, температурний режим мало зміниться, вночі –  14-19°, вдень – 24-29°. Небезпечна, нестійка, хоча і тепла погода з грозовими дощами, шквалами, місцями градом вимагатиме підвищеної уваги, тож під час грози не нехтуйте правилами безпеки

За попередніми оцінками, з 12 липня погоду нашого регіону формуватиме антициклон, атмосфера стабілізуються. Сонячна енергія прогріватиме атмосферу, тож вже із 14 липня на Черкащину повертається спека. Температура вночі 15-20°, вдень 28-33°.