Електрики ТОВ «380 В» встановили 4 світильники на третьому кварталі Золотоноші – на підйомі від залізничного вокзалу. Цим переходом до житлового масиву активно користуються жителі віддаленого мікрорайону. Пише сайт zoloto.city.

 
З проханням освітити цю локацію до міського голови Золотоноші Віталія Войцехівського зверталися місцеві мешканці. Нарешті їхня мрія збулася, що особливо важливо в осінній період, коли зменшується світловий день.

 З другим бажанням щодо покращення якості питної води мешканцям кварталу №3 доведеться почекати, оскільки для встановлення додаткового обладнання на водонапірній башті необхідно виготовити проєкт. За словами начальника УЖКГ Олександра Флоренка, виготовлення проєктно-кошторисної документації перебуває на завершальному етапі. Наразі 3 особи на кварталі зволікають із встановленням лічильників на водопостачання. Після повного завершення цієї процедури тариф на воду для мешканців кварталу №3 буде зменшений, а стан її зміниться через процес знезалізнення та пом’якшення.