Власники будівельних гіпермаркетів “Епіцентр” Олександр та Галина Гереги цікавляться можливістю придбати приміщення заводу “Темп”, що по вулиці Ільєнка.

За інформацією джерел Zmi.ck.ua, неофіційний власник корпорації групи “Група Венето”, куди входить завод, Михайло Бродський зараз знаходиться в активному переговорному процесі з сім’єю Герег.  Останні планують там розмістити свій будівельний бізнес.

Керівник корпорації  “Група Венето” Олександр Згіблов підтвердив, що влітку 2019 року такі розмови дійсно були актуальними, однак далі справа так і не пішла.

“Так, дійсно, власники “Епіцентру” в минулому проявляли зацікавленість у цих приміщеннях, однак зараз я не знаю, наскільки така інформація є достовірною. Власники корпорації мене не повідомляли. Якби це було ймовірно – ми б вже зараз почали певні рухи із переносу обладнання в інше місце”, – відзначив Олександр Згіблов.

Олександр і Галина Гереги входять в топ-10 рейтингу найбагатших українців, складеного журналом “Новое время” та інвестиційною компанією Dragon Capital в жовтні 2019 року. Їх активи оцінюються в 930 млн доларів.