9 мавпочок-втікачів з приватного зоопарку оселилися в садовому кооперативі Лебідь в селі Сухий Лиман Одеської області.

Про це пише “Сміла.ua”.

Кумедні тварини харчуються персиками і яблуками. Вони вільно розгулюють дахами, стрибають з дерева на дерево.

Але мешканцям кооперативу не до сміху.

“Ці 9 мавп вже тиждень гуляють по нашому кооперативу. Вони з однієї ділянки пересуваються на іншу. Найцікавіше, що з цим нічого не можна вдіяти”, – говорить житель кооперативу Максим Слащев.

За словами місцевих жителів, мавпи втекли з приватного міні-зоопарку, який розташувався прямо в селищі, і це не перший раз, коли їм доводиться бути сусідами розгулюючих на волі тварин.

“Щодня ми наражаємося на небезпеку ось уже протягом декількох років. Із зоопарку і раніше вже збігали мавпи, олені … з жахом чекаємо тигрів і ведмедів. Варто лише згадати умови, у яких живуть люди, та й ті ж тварини, що містяться в закритих приміщеннях цілий рік: сморід і антисанітарія”, – написала у Фейсбуку Ірина Аквердіева.

Також жителі скаржаться, що каналалізацію звіринець зливає просто в полі. “Сморід і антисанітарія не дає спокійного життя садівничому кооперативу!”, – скаржиться Андрій Ташев.

В “Лебеді” приватний звіринець почали будувати в 2010 році, дачникам таке сусідство не подобається – тут вони хочуть мирно вирощувати овочі і відпочивати сім’ями, але натомість чують рев звірів, дихають їх випорожненнями, а тепер ще й діляться врожаєм. Звинувачують в такому житті директора зоопарку Алірезу Пахлеванзаде, проректора Міжнародного гуманітарного університету.

“Натякаючи всім на свій зв’язок з Ківаловим, він тримає в страху все селище. Я все ще сподіваюся на справедливість закону, який припинить функціонування цього зоопарку, розміщеному в житловому кооперативі, в зоні відпочинку, в безпосередній близькості до житлових будинків”, – говорить місцева жителька Ірина.

Однак, сам Аліреза всі звинувачення в тому, що його мавпи тероризують селище, відкидає.

“Це не мої мавпи. Мій ветеринар теж допомагав їх ловити. Я не знаю звідки вони могли взятися. Я вже втомився повторювати, що всі мої мавпи на місці, у нас все добре”, – сказав “КП в Україні” господар зоопарку.