У селі Глибочок на Тальнівщині 28-річний чоловік забив до смерті свого родича. Трагедія сталась ще тиждень тому. Про убивство могли б ще довго не дізнатися, якби не родичі убитого, які почули сморід із подвір’я, де сталась бійка. Пише видання “Вісті Черкащини“.

Загиблим виявився двоюрідний дядько підозрюваного. Того дня чоловіки випивали в будинку останнього, як раптом між ними стався конфлікт. Молодик накинувся на 50-річного опонента й почав гамселити того кулаками й палицями. Коли родич помер від отриманих травм, ймовірний убивця заховав тіло в погріб. Його мати ймовірно знала про злочин, але мовчала, боялась розправи сина.

– Мій син убив свого дядька, а я про це дізналась пізніше, – стверджує Світлана Бірюкова. – Він нещодавно повернувся з АТО і йому зірвало дах. Про це я дізналась кілька днів тому, коли він зізнавався по телефону моєму племіннику. Хотіла викликати поліцію. А він каже: «Спробуй тільки зателефонувати, то буде те саме, що йому там».

Загиблий жив разом із підозрюваним та його матір’ю в одному будинку. Жінка на кілька діб утекла з дому через побої сина. Коли повернулась, стверджує, що жодного підозрілого запаху не почула.

– Коли повернулась, то запитала, де мій брат. Каже, що не знає, – продовжує Світлана. – Запаху не чула, бо в той час був закладений ніс. Поліцію вже викликали родичі, які приїхали до мого брата. Сина 3 роки тому взяли в АТО, хоч і не мали права. У нього проблеми з психікою.

Чоловіки сварилися й раніше. За словами Бірюкової, брат нібито сам провокував її сина на конфлікти.

Колишній сільський голова знає підозрюваного лише з позитивного боку.

– Я знав і спілкувався з цією родиною, – розповідає екс-голова Василь Мельник. – Підозрюваний має статус дитини-сироти та учасника АТО. Я знаю його з позитивного боку. Його мама позбавлена батьківських прав ще в молодому віці. Чоловік, який до них підселився, також не був дебоширом. Вів тихий образ життя.

За місяць до трагедії підозрюваний в стані алкогольного сп’яніння автівкою протаранив паркан одного з мешканців села. Машина досі стоїть на місці аварії.

– Це була нічна пора. В стані алкогольного оп’яніння на великій швидкості в’їхав людям у паркан, – говорить адміністраторка села Глибочок Людмила Білозір. – Вони мешканці не нашого села. Тривалий час проживали у Здобутку. Коли підписав контракт на службу, йому міська рада виділила 10 тисяч гривень і він служив до недавнього часу.

Нині чоловік затриманий та очікує на міру запобіжного заходу. Правоохоронці ситуацію поки не коментують.