Голова Виноградської громади, що на Лисянщині, Микола Демерза побився із очільницею комунального підприємства “Добробут” Ларисою Сліпак. Інцидент стався 15 березня у селі Павлівка, Баштечківської ОТГ. Обидва учасники бійки звернулися до медиків, пише сайт “Про все“.

За словами жінки, голова громади звинувачував її чоловіка у вживанні алкоголю за кермом. Той працює водієм шкільного автобуса.

“Почалося все через мого чоловіка, який працює водієм на шкільному автобусі, – розповідає Лариса Сліпак. – У нього почала боліти спина і він пішов до лікарні у Виноград. Дружина Демерзи зробила йому укол в нерв і в нього відібрало ногу. Мучився 2 тижні. Після цього їздили у Київ до медиків. Демерза потім у сільській раді зібрав працівників усіх установ і почав мене гнобити. Мовляв, я чоловіка лікую від алкоголізму, а його дружину паскуджу. І після цього, 15 березня, у мене з ним трапилася така бійня. Він кинув мене у камінці. Почав бити ногами, пошкодив пальці мені. Руки сині. Демерза після цього не був синій, просто пошкрябаний. Я лише його гризнула, коли він мені руку виламував. А він ходить із синцем на оці вже”.

blank

Жінка зняла побої й відправилася на лікарняний. Незабаром отримає результати про ступінь тілесних ушкоджень.

blank

Микола Демерза запевняє, що жінка перша на нього накинулася, а він лише оборонявся.

“Я віз цього дня своїй дитині дрова в те село, – розповідає голова громади. – Чекав на машину у Винограді. Вона підійшла й агресивно вимагала поговорити з нею. Я відмовився. Коли їхав у Павлівку, Сліпак переслідувала мене на своїй машині. Коли приїхав, вона почала до мене стрибати. Гукнула свого брата. Побили мене. Я її не бив, а лише захищався і відштовхував. Це вони мені “подякували”, що взяв її з чоловіком на роботу у Виноград. Вони із Уманського району. Чоловік вживав спиртні напої і сідав за кермо. Куди це годиться? Це ж діти. Робив їм зауваження і їм це не подобалося”.

blank

Судмедексперт визначив, що в Демерзи легкі тілесні ушкодження. Він і керівниця “Комунальника” написали заяви до правоохоронних органів. Останні наразі з’ясовують всі обставини пригоди.