24 травня у Веселокутському навчально-виховному комплексі, пройшли урочистості з нагоди завершення учбового року. Під час заходу, на якому були присутні усі учні та вихователі нагороджено ученицю 7-го класу Карину, яка нещодавно врятувала на річці 5-річну дівчинку. Повідомляють у ДСНС Черкащини.


Подяку та цінний дарунок героїні вручило керівництво Тальнівського районного сектору Управління ДСНС у Черкаській області.

Виступаючи перед присутніми, начальник пожежно-рятувального підрозділу не приховував свого захоплення мужнім вчинком Карини. Він також подякував батькам та вчителям за правильне виховання дівчинки та не байдужість до чужої біди.

Героїню-рятувальницю, яка стала справжнім прикладом героїзму присутні привітали гучними оплесками. До слів вдячності долучилися також батьки та рідні врятованої дівчинки Ангелінки, які теж були присутні на заході.
Нагадаємо, подія сталася 12 травня в селі Лащова, на березі річки Гірський Тікич.

Того дня дві подруги Карина та Ірина, пішли рибалити до річки. За дорослими до води вирушили і їх найменші 5-річні сестри. Не зважаючи на заборону батьків грати коло річки, 5-річна Ангеліна потай пішла за старшою сестрою до води.

Дерев`яна кладка на якій рибалили дівчата була слизькою, і мала Ангеліна послизнувшись, впала до води. Карина не розгубилася та, не вагаючись кинулася до річки. Попри те, що мала вже зникла під водою, її старша сестра зуміла помітити потопельницю та схопивши за одяг, витягти її до берега. Коли сестри вже були на березі, на крики про допомогу прибігли інші діти, які знаходились неподалік. Перевдягнувши потерпілу у сухий одяг, діти юрбою намагалися заспокоїти налякану Ангеліну, яка під час події отримала сильний психологічний стрес.