Згідно з Правилами благоустрою м.Черкаси, утримувати прилеглі території у належному стані, у тому числі й прибирати їх від снігу та льоду, мають балансоутримувачі. Це як підприємства та установи (магазини, кафе тощо), так і управителі (ОСББ, ЖБК, управлінська компанія). Нагадали у Черкаській міськраді.

Не всі балансоутримувачі сумлінно ставляться до своїх обов’язків із дотримання правил благоустрою. Із кожним ускладненням погодних умов до Черкаської міської ради і на ім’я керівництва ради надходить найбільше скарг від жителів Черкас на бездіяльність управлінської компанії «Нова якість».

«Після сильних снігопадів управління інспектування провело рейди. Найбільше протоколів – 132, інспектори склали на управлінську компанію «Нова якість». Вони стосувалися не очищених від снігу та льоду прибудинкових і прилеглих територій, несвоєчасно очищених від бурульок дахів та карнізів, не посипаних протиожеледною сумішшю доріжок та проїздів. На жаль, недоліки компанія усувати не поспішає», – розповідає заступник начальника управління інспектування Євгеній Моргонюк.

«Ця компанія не лише не реагує за запити громади, не виконуючі свої прямі обов’язки із належного утримання територій, які перебувають у її підпорядкуванні. Вони кричуще порушують правила благоустрою і ігнорують приписи управління інспектування. У зв’язку з цим міська рада буде вживати максимально рішучі заходи відносно управлінської компанії «Нова якість». Якщо вони не вміють або не хочуть господарювати на довірених їм територіях, їхнім утриманням має займатися більш компетентний і сумлінний управитель», – наголошує перший заступник міського голови Сергій Тищенко.