Традиційно депутат Черкаської міської ради, підприємець Араік Мкртчян привітав працівниць КП «Черкасиелектротранс» із прийдешнім Міжнародним жіночим днем. Вітання розпочалися з 5 ранку, адже саме о цій порі працівниці виходять на перші маршрути містом, пише “ВиЧерпно“.

blank

«Сьогодні ми зустрічали працівниць тролейбусного парку із квітами та подарунками. Так приємно бачити сяючі очі жінок, та ще й о 5 ранку. Напередодні восьмого березня бажаю усім представницям прекрасної статі бути щасливими та коханими», — говорить Араік Мкртчян.

blank

На підприємстві працює 179 жінок. Усі вони отримали квіти та подарунки. Окрім цього, серед них розігрували 30 квитків на концерт гурту «Фрістайл і Діти Фрістайлу».

blank

«Ми вдячні ініціатору цього привітання Араіку Мкртчяну за те, що вже протягом багатьох років він долучається до привітань жінок із Міжнародним жіночим днем. Адже робота на нашому підприємстві – не з легких, як з фізичного, так і з емоційного боку», — зазначив директор КП «Черкасиелектротранс» Петро Кучер.

blank

«Нам дуже приємно, що нас вітають! Якій жінці не подобається, коли їй дарують квіти та подарунки!? Мені сьогодні пощастило у декілька разів більше, адже я виграла квиток на концерт гурту», — каже працівниця підпримства Нінель Литвинюк.